תכנון ועיצוב פנים

אשמח להיות בקשר!

מלאו פרטיכם ואחייג בהקדם...

סטודיו הבוטיק של גלית בן זקן, מעניק שירותי תכנון ועיצוב פנים, עיצוב פנים בתים פרטיים ללקוחות שונים הן מהמגזר הפרטי והן מהמגזר העסקי. גלית מתמחה בעיצוב ותכנון חללים שונים בבתים פרטיים, דירות, משרדים, חללי עבודה משותפים ועוד ובין היתר מעצבת בתים. מאחורי כל סקיצה המוגשת ללקוח עומדת פגישה מעמיקה עמו בו לומדת גלית על הרגליו, אורח החיים שלו, חלומותיו וכמובן התקציב העומד לרשותו. ביקור בחלל המיועד לעיצוב מאפשר לגלית להעמיק את הידע אודות המקום ולערוך בו מדידות לצורך הכנת סקיצות תכנון ועיצוב פנים של המקום. לאחר אישור סקיצה תלת ממדית על ידי הלקוח, מתחילה גלית בתהליך הכולל בחירת חומרי ריצוף וחיפוי, הנגרות, האינסטלציה, הכלים הסניטריים ועוד. גלית מלווה את לקוחותיה לאורך כל שלב הבנייה ומוודאת כי התוכניות יוצאות אל הפועל בצורה הטובה ביותר עד לפרטים הקטנים.
 

מעצבת בתים

בין אם מדובר על סגנון קלאסי או מודרני, בית בסגנון מינימליסטי או יוקרתי, בית בסגנון כפרי או בית בסגנון אקלקטי, פרויקט תכנון ועיצוב בתים לוקח את גלית למסע שמטרתו עיצוב פנים בתים פרטיים. היא מביאה עמה לכל פרויקט יצירתיות, חדשנות, ידע וניסיון רבים הפוגשים את הלקוח בשיתוף פעולה והקשבה לרצונותיו וצרכיו. הליווי הצמוד לאורך תהליך העיצוב יוצר עבור הלקוח בסופו של התהליך חללים הרמוניים על זמניים אהובים המעניקים איכות חיים ואושר. כל תהליך תכנון ועיצוב פנים מהווה עבור גלית אתגר מלא באהבה ותשוקה למקצוע תכנון ועיצוב פנים.
 

עיצוב פנים בתים פרטיים

השאיפה של כל מעצב העוסק בתחום תכנון ועיצוב פנים היא ליצור עבור הלקוח שלו סביבת מגורים אסתטית, נוחה ונעימה. היכרותה של גלית בן זקן עם סגנונות שונים, הניסיון והידע הרבים שצברה לאורך הדרך בהיותה מעצבת בתים וחללים למטרות שונות, מביאה את גלית להגיש ללקוחותיה סקיצה מפורטת הכוללת פתרון אדריכלי ואפיון חומרים וגוונים לכל חלל וחלל המיועד לעיצוב בבית. גלית חושבת על הפרטים הקטנים ביותר ומציעה פתרונות יצירתיים במיוחד. לאחר הגשה ואישור סקיצת תכנון ועיצוב פנים, יוצאת גלית למסע עם לקוחותיה למטרת בחירת החומרים ומכוונת אותם לבחירה הנכונה ביותר.
 

גלית פתוחה לכל סגנון וקו עיצובי המועדף על הלקוחות שלה כשהיא יוצרת עבורם מקום המתאים לסגנון חייהם, הרגליהם ותפיסת עולמם. 

גלית מתכננת בתים על זמניים שיתאימו לשנים רבות קדימה. 

בתיק העבודות שלה ניתן למצוא מגוון בתים אותם תכננה גלית עבור לקוחותיה כשהיא מגשימה להם חלום של בית בכל פרויקט מחדש.

 

אשמח להיות בקשר!

לתיאום פגישה ללא התחייבות צרו קשר עוד היום...

bubble6, bubble, comment, chat, talk
 


גלית בן זקן - אדריכלות ועיצוב פנים

Design Your Dreams

משה מאור WORKSHOP, תל אביב

Galitbz.arch@gmail.com

 


© כל הזכויות שמורות לגלית בן זקן