072-33-80-659

עיצוב פנים ואדריכלות 

לסיום, אם אתם מחפשים אדריכלות בתל אביב שמתמחה הן בתכנון ועיצוב מבנים פרטיים והן בתכנון ועיצוב מבנים מסחריים ועסקיים, זה הזמן ליצור איתי קשר. 

שמי גלית בן זקן ואני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהציג בפניכם עבודות שלי וכמובן לתכנן ולעצב עבורכם את המבנה שלכם. פנו אלי עוד היום, אני כאן לרשותכם. 

אדריכל בתים פרטיים, אדריכלית בת"א, אדריכלית בתל אביב, מעצב פנים במרכז

אשמח להיות בקשר!

מלאו פרטיכם ואחייג בהקדם...

אמנם רבים יכולים לעצב לבד את הבית החדש שלהם על פי הסגנון שהם ראו בחנות פופולרית, אבל בסופו של דבר נצא כנראה עם העתק מדויק של אותה חנות, או פשוט לא נצליח להביא את ההרמוניה הנדרשת לבית. בנוסף, לעיתים נראה שישנה בעיה עם התאמת הריהוט שלנו והרצונות שלנו לספייס הקיים (שלא בהכרח נוכל לשנות). בדיוק על מנת לפתור את הבעיה הזו ישנם מעצבי פנים ואדריכלים, שתפקידם לספק את הידע והיד המקצועית החסרה.

 

מה ההבדל בין אדריכלות ועיצוב פנים

חשוב קודם כל להבדיל בין המושגים אדריכלות ועיצוב פנים. בעצם מדובר בשני קטגוריות שונות, המשולבות יחדיו באופן עמוק בשנים האחרונות. אדריכלות הוא בעצם מקצוע, גם הנדסי וגם אומנותי. אדריכל מעצב את המבנה עצמו, בהתאם לסגנון או חזון מסוים. בתוך תכנון זה הוא בהחלט משלב יד אומנותית ביחס לבקשת הלקוח.

 

עיצוב פנים היא הסתכלות מדויקת יותר בתוך המבנה שהאדריכל עיצב ושינוי הפנים של החלל באותו המבנה, על מנת שישמש את אלו שנמצאים בתוכו. משמע, הוא לא שובר קירות, אלא לוקח את המקום הנתון ומתנה אותו. 

 


עיצוב ואדריכלות פנים – רק לבית?

חשוב לדעת כי מעצבי פנים ואדריכלים מסייעים לא רק עם עיצוב פנים ואדריכלות לבית, אלא גם ובהכרח לעסקים. הפנים של בתי עסק הוא מאד חשוב כי הוא מהווה כרטיס ביקור לעסק ויכול הוא להשרות אווירת נוחות ורוגע עבור העובדים והלקוחות. לכן, עיצוב ואדריכלות פנים הם מאד קריטיים עבור תחושת ביתיות והרמוניה, גם אם אנחנו בעבודה.

 

אדריכלית ומעצבת פנים – גלית בן זקן

אם יש לנו חזון עיצובי עבור הבית או העסק שלנו ואנחנו לא יודעים כיצד להוציא אותם לפועל, אז הגיע הזמן להכיר את גלית בן זקן - אדריכלית ומעצבת פנים. לגלית נוכל לשקף את כל הרצונות שלנו בהקשר של עיצוב פנים ואדריכלות לספייס שלנו, בלי בושה ובחזרה נקבל שקיפות, תקשורת ובעיקר תוצר מדהים שתואם את הרצונות והמטרות שלנו.

 

לסיכום

עיצוב פנים ואדריכלות הם אמנם דברים שונים, אך הם בעצם קשורים מאד במטרתם הסופית. שניהם חשובים באותה המידה עבור הבית והעסק שלנו ולכן יש לשים דגש על עיצוב פנים ואדריכלות כשאנחנו עוברים לספייס חדש. 
 

אשמח להיות בקשר!

לתיאום פגישה ללא התחייבות צרו קשר עוד היום...

bubble6, bubble, comment, chat, talk
 


גלית בן זקן - אדריכלות ועיצוב פנים

Design Your Dreams

משה מאור WORKSHOP, תל אביב

Galitbz.arch@gmail.com

 


© כל הזכויות שמורות לגלית בן זקן