עיצוב משרדי עורכי דין

הרבה פעמים אנשים שואלים, האם יש קשר בין עיצוב משרדים לעיצוב בית חדש. האם יש דברים שהם דומים, דברים שהם שונים, האם יש קווים מקשרים בין השניים. התשובה היא לא חד משמעית. 

באופן טבעי קיימים הבדלים רבים בין השניים, הרי אם אנחנו ניקח למשל את הנושא של עיצוב משרדי עורכי דין, ברור מאליו שאי אפשר להתייחס אליו כמו אל עיצוב בית חדש, הרי סביר להניח שהוא יהיה קטן יותר בשטח, יהיו בו יותר אנשים באופן יומיומי, הן אנשים קבועים והן כאלה שמגיעים מעת לעת, הציוד והחומרים יהיו שונים, אנחנו נסתכל על כל הרעיון בצורה שונה לגמרי.

אז איפה כן יש דמיון בין עיצוב המשרד לעיצוב בית? ראשית, בשני המקרים צריך לייצר תהליך שהוא יחסית דומה, במובן הזה, שיש לבחון את המאפיינים של המקום, את הצרכים של בעל המקום ורק לאחר מכן להחליט כיצד מעצבים אותו.

שנית, בשני המקרים אנחנו נתייחס לשטח שעומד לרשותנו ונראה כיצד משתמשים בו בצורה הכי אפקטיבית, ביחס למה שאנחנו רוצים להשיג. כאן אנחנו צריכים לזכור, שהחדרים הם שונים לגמרי והשימושים בהם שונים לגמרי, אף על פי שבמקרים מסוימים אנחנו נמצא חדרים שהם דומים, כמו מטבח ושירותים, ברור מאליו שלא מדובר באותו דבר.

שלישית, עיצוב משרדים לחברות או עיצוב המשרד בכלל, גם אם מדובר בעיצוב משרדי עורכי דין, בסופו של דבר, כמו עיצוב בית, מתייחס לבני אדם ולמה שהם צריכים. נכון שמדובר בצרכים שונים, אך אנחנו לא יכולים להתייחס רק אל המבנה או רק אל פרדיגמות של עיצוב אלא מעבר לכך, זה דורש מאיתנו להתבונן בבני האדם שעומדים מולנו, לדעת שלכל אחד יש צרכים, יש סיבות לאותם צרכים, יש רצונות שונים, ועל פיהם אנחנו נתכנן ונעצב. אי אפשר לבנות את התהליך אחרת.

עיצוב המשרד יתבסס, כמו עיצוב בית, על מאפיינים אישיים מצד אחד וגם על מאפיינים מקצועיים או מאפיינים שקיימים בשטח. כלומר, גם כשאנחנו פונים לתהליך של עיצוב משרדי עורכי דין, אנחנו צריכים לקחת בחשבון שיש בכך לא מעט שימוש במאפיינים אישיים. הרי כל מקום עבודה, צריך להכיל משהו מתוכנו. יכול להיות שזה פחות יבוא לידי ביטוי בעיצוב משרדים לחברות, אז זה יהיה יותר כללי, אך במקרים של עיצוב משרדי עורכי דין, אין ספק שזה יבוא לידי ביטוי.לסיום, אם אתם מעוניינים לדעת עוד על עיצוב משרדי עורכי דין ובכלל על עיצוב המשרד שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ואני אשמח לעמוד לרשותכם. 

שמי גלית בן זקן ואני מתמחה בעיצוב ותכנון, אתם מוזמנים לפנות אלי בטלפון או במייל, ותוך זמן קצר אשמח לקבוע איתכם פגישת היכרות. 

אשמח להיות בקשר!

מלאו פרטיכם ואחייג בהקדם...

 

אשמח להיות בקשר!

לתיאום פגישה ללא התחייבות צרו קשר עוד היום...

bubble6, bubble, comment, chat, talk
 


גלית בן זקן - אדריכלות ועיצוב פנים

Design Your Dreams

משה מאור WORKSHOP, תל אביב

Galitbz.arch@gmail.com

 


© כל הזכויות שמורות לגלית בן זקן