עיצוב חלל עבודה

אשמח להיות בקשר!

מלאו פרטיכם ואחייג בהקדם...

למקום העבודה חשיבות רבה לתפוקה של כל עובד בכל תחום. חלל עבודה המעוצב נכון יהיה מקום עבודה פורה בו נוח לעבוד וליצור. גלית בן זקן, מביאה עמה ידע וניסיון רבים בתחומי עיצוב ואדריכלות ומיוחד בתחום של עיצוב חלל עבודה ביניהם: עיצוב פנים למשרדים, חברות הייטק, חברות מיתוג ופרסום ועוד, תוך שימת דגש על חללי עבודה משותפים אשר הפכו בשנים האחרונות לטרנד מוביל בעולם העסקי. חללי עבודה שונים ומגוונים אותה תכננה ועיצבה גלית בן זקן במהלך השנים, מאפשרים לה להתאים את חלל העבודה בצורה מדויקת לצרכי החברה וחזונה. גלית בן זקן שמה דגש רב על עיצוב טרנדי, מלא יצירתיות בשילוב עם פונקציונליות והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. גלית מלווה כל פרויקט של עיצוב חלל עבודה מתחילתו ועד סופו בשקיפות מלאה תוך שימוש בתוכנה מתקדמת המאפשרת הדגמה תלת ממדית של החלל העתידי עבור הלקוח המאפשרת לו לקבל תמונה עתידית אודות החלל המתוכנן. 
 

עיצוב ואדריכלות

גלית בן זקן מביאה עמה ידע רב בתחומי העיצוב והאדריכלות המאפשר לה לאפיין עבור כל לקוח ולקוח את עבודתה בהתאם לצרכים, הרצונות, החלומות וכמובן התקציב שלו. בין אם מדובר על עיצוב חלל עבודה לקליניקה או בית ספר ליופי, דירת קבלן או בית פרטי ובין אם מדובר על עיצוב פנים למשרדים, גלית מתכננת את אופי החלל ומתאימה בו את התאורה, האקוסטיקה, פתרונות האחסון, הרהיטים ועוד ומביאה את הפוטנציאל המצוי בכל חלל וחלל לידי מיצוי מקסימלי. כמעצבת, גלית בן זקן דוגלת בשקיפות מלאה והיא משתפת את הלקוח בכל פרט של תכנון אדריכלי, עיצוב פנים או עיצוב חלל עבודה. גלית מביאה עמה היכרות מעמיקה עם אנשי המקצוע והספקים הטובים בתחום ומאפשרת את חיבורם לכדי יצירה עיצובית מקצועית מצד אחד ומלאת מקוריות וייחודיות מן הצד השני כאשר היא מפקחת מקרוב אחר תכניות העבודה ומוודאת כי הן נעשו על הצד הטוב ביותר. 
 

עיצוב פנים למשרדים

בתיק העבודות של גלית בן זקן מופיעים חללי משרדים רבים להם תרמה מניסיונה, כשרונה והידע הרב שלה ועיצבה אותם בצורה המשלבת פרקטיות, אווירה, נוחות עבודה והתאמה לרוח העסק. גלית, המתמחה בתחום עיצוב חללי עבודה, יוצרת סביבת עבודה מעודכנת המעודדת יצירת תפוקה מרבית ומשפיעה לטובה על העובדים בה. 
גלית מביאה עמה לכל פרויקט של עיצוב ואדריכלות וכן עיצוב חלל עבודה, מקצועיות ללא פשרות, יצירתיות, גמישות וכן שקיפות מלאה לאורך כל תהליך העבודה היוצרים יחד תוצאה סופית ייחודית המחברת את החזון והערכים של העסק, החברה או הארגון להם עיצבה לדרישות הפונקציונליות של החללים ולצרכים האובייקטיביים של כל חלל וחלל מעוצבים.  
 

אשמח להיות בקשר!

לתיאום פגישה ללא התחייבות צרו קשר עוד היום...

bubble6, bubble, comment, chat, talk
 


גלית בן זקן - אדריכלות ועיצוב פנים

Design Your Dreams

משה מאור WORKSHOP, תל אביב

Galitbz.arch@gmail.com

 


© כל הזכויות שמורות לגלית בן זקן