עיצוב ואדריכלות פנים

אשמח להיות בקשר!

מלאו פרטיכם ואחייג בהקדם...

עומדים בפני רכישת דירה חדשה? משפצים בית פרטי? או מתכננים וילה חדשה? יש לכם עסק ואתם מעוניינים בעיצוב החלל והמשרדים בו על מנת להטביע את חותמכם ולשקף בעיצוב את אופי החברה שלכם וחזונה? הניסיון הרב של גלית בן זקן בתחומי עיצוב ואדריכלות פנים, מביא אליה לקוחות רבים ומגוונים המקבלים שירותי עיצוב ואדריכלות פנים וכן אדריכלות וילות משרדים, חללים מסחריים ועוד. גלית אף מעצבת דירות יוקרה ומתאימה אותן לרצונות לקוחותיה תוך שימוש בחומרים יוקרתיים על זמניים וייחודיים. גלית מתאימה את עבודתה לצרכים הפונקציונליים, תנאי השטח, העדפותיהם וחזונם של לקוחותיה ומלווה אותם באופן אישי לאורך כל תהליך העיצוב בין אם מדובר על שיפוץ דירה או תכנון וילה, גלית מעורבת בכל פרט החל משלב אישור הדמית הסקיצה בצורה תלת ממדית ועד לאישורים הנדרשים לעבודות בשטח וכן לפיקוח על עבודות אנשי המקצוע תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר. 

אדריכלות וילות

בין אם מדובר על שיפוץ של וילה קיימת או על בניית וילה מתחילתה, גלית בן זקן מביאה עמה אל כל פרויקט את ניסיונה הרב בתחום של עיצוב ואדריכלות פנים וכן של מעצבת דירות יוקרה. לאחר פגישה מעמיקה לצורך הבנת צרכי הלקוחות שלה, אופיים, חזונם וצרכיהם, היא פונה לסטודיו הבוטיק שלה לצורך תכנון סקיצה לבית החלומות של לקוחותיה. ניסיונה הרב בתכנון אדריכלי וכן עיצוב ואדריכלות פנים, מאפשר לה להביא לכל פרויקט את הידע הרב ואת טביעת האצבע הייחודית שלה. בעבודתה כאדריכלית, גלית משלבת חומרים שונים המתכתבים עם הטרנדים החמים ביותר בעולם העיצוב ויוצקת בהם תכנים על זמניים. 
 

מעצבת דירות יוקרה

בשנים האחרונות, הפך תחום עיצוב דירות היוקרה לטרנד החם של תחום עיצוב ואדריכלות פנים. דירות יוקרה מתאפיינות בחללים גדולים במיוחד והן מיועדות להעניק לבעליהן רמת חיים גבוהה ומפנקת במיוחד. ניסיונה הרב המשלב בין תחומי עיצוב ביניהם אדריכלות וילות, מאפשר לה את היכולת למקסם את הפוטנציאל הטמון בכל חלל ולהעניק ללקוחותיה חווית מגורים ייחודית. היצירתיות הרבה והמעוף בתחום עיצוב ואדריכלות פנים בנוסף להיכרותה עם הספקים ואנשי המקצוע המובילים בתחום העיצוב, מאפשרים לה להגשים לכל לקוח את החלום, החזון והאווירה אותם הוא מבקש לראות בדירת היוקרה שלו. 
בסטודיו שלה, הופכת גלית חלומות למציאות תוך תכנון סקיצה אליה היא יוצקת את כל החלומות, המאוויים, הסגנון והאווירה אותם ביקשו לקוחותיה לפגוש בכל חלל בדירת היוקרה שלהם: חדרי השינה, הסלון, חדרי הרחצה, המטבח ועוד.

גלית מביאה אל כל חלל את הסגנון המבוקש בין אם מדובר על סגנון קלאסי, מינימליסטי, מלכותי או מודרני תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר.  
 

אשמח להיות בקשר!

לתיאום פגישה ללא התחייבות צרו קשר עוד היום...

bubble6, bubble, comment, chat, talk
 


גלית בן זקן - אדריכלות ועיצוב פנים

Design Your Dreams

משה מאור WORKSHOP, תל אביב

Galitbz.arch@gmail.com

 


© כל הזכויות שמורות לגלית בן זקן