משרדים מעוצבים

כשאנחנו חושבים על משרדים מעוצבים, בין אם מדובר במשרד של חברת היי טק ובין אם מדובר במשרד עורכי דין, הרי שאנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של דוגמאות אשר כל אחד מהן, הוא בעל אופי שונה ויכול להתאים לאופי כזה של משרד או אופי אחר. 

הרעיון של עיצוב חלל עבודה ובכלל הרעיון של משרדים מעוצבים, לא מבוסס בהכרח על השאלה, האם מדובר בסוג משרד כזה או אחר, וגם לא על אופי העבודה שאותו משרד עושה, ולראיה, אנחנו יכולים לקחת שני משרדים שעוסקים באותו תחום, עובדים באותו ענף ועדיין נמצא ששניהם מעוצבים בצורה שונה.

דוגמא לכך אנחנו יכולים לראות במקרה של עיצוב משרדי חברות היי טק. לכאורה מדובר על חברות שעוסקות באותו תחום, אך במקרים רבים אנחנו נגלה משרדים מעוצבים בצורה שונה. יש משרד שיבחר לעצב את עצמו בצורה פתוחה, מודרנית, בעוד משרד אחר יעדיף את העיצוב הקלאסי, השמרני. יש משרדים מעוצבים שיבחרו בעיצוב חלל עבודה כנישה אחת, ויש משרדים שיעדיפו לעצב את עצמם בצורה רגילה, כלומר חלוקה לחדרים, בלי חלל עבודה משותף.

ההחלטה כיצד לעצב את המשרד נקבעת על פי מאפיינים שונים, למשל, מאפיינים של גודל השטח שעומד לרשותנו, עלויות העיצוב, סגנון העבודה שאנחנו מבקשים לייצר, ועוד שורה של מאפיינים שיכולים להשפיע עלינו כך או אחרת בתהליך העיצוב. צריך לומר, שבהתאם לאופי העיצוב אנחנו נבחר גם מעצבת פנים בת"א או בכל מקום אחר. שכן אנחנו נבחר, סביר להניח, מעצבת אשר תהיה מסוגלת להציע לנו עיצוב שיתאים לצרכים שלנו וכמובן, לעצב את המקום בהתאם.

תהליך הבחירה של מעצבת פנים בת"א ובכלל, הוא תהליך שלא אמור לקחת זמן רב. אנחנו ניפגש עם אשת המקצוע, נבחן עבודות שלה, נשמע מה התוכנית שהיא מציעה לנו ובהתאם לכך, אנחנו נחליט האם לשכור את שירותיה. מן הסתם, היא אמורה לדעת מי אנחנו, מה אנחנו מחפשים, איזה סגנון עיצוב יכול להתאים לנו, ועל פי זה היא תציג את התוכניות שלה.

לפני סיום חשוב לומר, תהליך בניית תוכניות עבור משרדים מעוצבים, מצד אחד, ותהליך בחירת מעצבת פנים, אמור להתבצע אצלנו במקביל, כלומר, אנחנו צריכים לדעת מה אנחנו מחפשים, איזה סוג עיצוב, ובמקביל אנחנו צריכים למצוא מעצבת שתהיה מוכנה לעצב עבורנו את המשרד שלנו בהתאם.
לסיום, אם אתם מחפשים מעצבת פנים בת"א לצורך עיצוב חלל עבודה, אתם מוזמנים לפנות אלי, גלית בן זקן. 

אני יכולה להציג בפניכם דוגמאות של משרדים מעוצבים, ולעצב עבורכם את המשרד שלכם, כפי שאתם רוצים, בהתאם לסוג העבודה והתחום בו אתם עוסקים. 

פנו אלי עוד היום ואני אשמח לקבוע איתכם מועד לפגישת היכרות בהקדם. 

אשמח להיות בקשר!

מלאו פרטיכם ואחייג בהקדם...

 

אשמח להיות בקשר!

לתיאום פגישה ללא התחייבות צרו קשר עוד היום...

bubble6, bubble, comment, chat, talk
 


גלית בן זקן - אדריכלות ועיצוב פנים

Design Your Dreams

משה מאור WORKSHOP, תל אביב

Galitbz.arch@gmail.com

 


© כל הזכויות שמורות לגלית בן זקן