הום סטיילינג עיצוב פנים

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות בתחום של עיצוב פנים פיצולים שונים, התמקדות על תחומים ספציפיים של עיצוב. כך למשל, אנחנו יכולים לראות הום סטיילינג עיצוב פנים. תחום שתופס תאוצה, לא מעט בזכות התקשורת אשר מציגה אותו בצורות ובמאפיינים שונים. 

לא מעט מעצבי פנים ואפילו אדריכלי יוקרה, בוחרים גם להתמחות במסלולי עיצוב שונים, כך אנחנו יכולים לראות מעצבים ואדריכלים, גם כאלה שנחשבים ליוקרתיים ביותר, אשר מתמחים למשל בעיצוב קליניקה רפואית, עיצוב משרדים ועוד שורה ארוכה של מבנים ומאפיינים תעשייתיים או מסחריים אחרים, וכן אנחנו יכולים לראות גם לא משרדים שמעסיקים לצד אדריכלי יוקרה גם מומחים בהום סטיילינג עיצוב פנים, או בעיצובים מסוגים שונים, בין אם זה עיצוב מטבח, עיצוב תאורה ועוד.

יש לכך הסבר מאוד פשוט, מאחר ויש רצון של הלקוחות ליהנות מעיצוב ממוקד יותר, אז באופן טבעי יותר ויותר אנשים שעוסקים בתחום, בוחרים להתמחות בדברים ספציפיים או להעסיק מומחים שמתמחים בכך, מתוך כוונה להעניק להם שירות שכזה. אין היגיון לשכור שירות של מומחה, נניח, בעיצוב מודרני יוקרתי אם אנחנו מעוניינים בעיצוב משרדים או עיצוב קליניקה כפי שהצגנו קודם לכן, אם אנחנו יכולים לחפש מומחה בתחום זה באופן ישיר. כך אנחנו מקבלים מישהו שמקבל את הנושא על כל רבדיו, מכל צדדיו.

התחום של הום סטיילינג עיצוב פנים, הוא תחום שמתעסק, בכל מה שקשור לעיצוב הבית מזווית של ריהוט, צבעים, קישוטים וכדומה, זה תחום שזוכה להכרה רחבה בשנים האחרונות, גם בגלל שלא מעט מקומות החלו לפתוח קורסים בתחום במטרה להכשיר מעצבים שמתמחים בכך, וגם שמעצבים רבים בוחרים לעסוק בו, לצד עיצוב פנים רגיל. כך הם יכולים להציע ללקוחות שלהם הום סטיילינג עיצוב פנים לבית וגם עיצוב ואדריכלות במובן הקלאסי של המילה.

קודם לכן ציינו שגם אדריכלי יוקרה רבים בוחרים להתמחות במסלולים ספציפיים של עיצוב ותכנון, ההסבר נוסף לכך הוא, קיימת תחרות עזה בתחום של אדריכלות ועיצוב, לכן משתלם יותר לאדריכלים לבחור נישות ספציפיות ולהציע בהן את השירותים שלהם. בצורה כזו, הם יכולים להציג התמחות ספציפית אשר ייתכן מאוד שאדריכלים או מעצבים אחרים לא בהכרח מתמחים בה, מה עוד שבאופן טבעי אם בוחרים מסלול התמחות מסוים, התחרות יורדת פלאים ואז הרבה יותר קל לייצר שם בתחום.אם אתם מחפשים מומחית בהום סטיילינג עיצוב פנים או בעיצוב מודרני יוקרתי, זה הזמן ליצור איתי קשר. 

שמי גלית בן זקן אני אדריכלית ומעצבת, ואני מציעה מגוון רחב של שירותי תכנון ועיצוב. 

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במייל או בטלפון ותוך זמן קצר מאוד אשמח לעמוד לרשותכם. אני אשמח לקבוע איתכם פגישת היכרות ולהציג בפניכם את העבודות שלי. 

אשמח להיות בקשר!

מלאו פרטיכם ואחייג בהקדם...

 

אשמח להיות בקשר!

לתיאום פגישה ללא התחייבות צרו קשר עוד היום...

bubble6, bubble, comment, chat, talk
 


גלית בן זקן - אדריכלות ועיצוב פנים

Design Your Dreams

משה מאור WORKSHOP, תל אביב

Galitbz.arch@gmail.com

 


© כל הזכויות שמורות לגלית בן זקן