072-33-80-659

בתים פרטיים מעוצבים 

לסיום, אם אתם מחפשים אדריכלות בתל אביב שמתמחה הן בתכנון ועיצוב מבנים פרטיים והן בתכנון ועיצוב מבנים מסחריים ועסקיים, זה הזמן ליצור איתי קשר. 

שמי גלית בן זקן ואני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהציג בפניכם עבודות שלי וכמובן לתכנן ולעצב עבורכם את המבנה שלכם. פנו אלי עוד היום, אני כאן לרשותכם. 

אדריכל בתים פרטיים, אדריכלית בת"א, אדריכלית בתל אביב, מעצב פנים במרכז

אשמח להיות בקשר!

מלאו פרטיכם ואחייג בהקדם...

בעוד שאדריכל פועל לתכנן ולהביא לכדיי מציאות את הבית הפרטי שחלמנו עליו, מעצב פנים עושה עבודה נקודתית ומדויקת יותר. עיצוב פנים בית פרטי מתמקד בלקיחת החלל הקיים והבאתו לחיים, תוך שמירה על הרמוניה, איזון ועל הטרנדים החמים בתחום. אבל נשאלת השאלה, האם יש הבדל בין עיצוב פנים לכל חלל אחר, שאינו עיצוב בתים פרטיים?
 

מהו עיצוב בתים פרטיים


קודם כל בואו נדבר על ההבדל בין הבית שלנו לבין כל חלל אחר, כמו מקום העבודה שלנו או חנות. הבית שלנו הוא המקום הבטוח שלנו, המקום אליו אנחנו באים בסוף היום, בתוכו אנו קמים בכל בוקר ומבלים את הסופ"ש. בהתאם לכך, בתים פרטיים מעוצבים בצורה שונה לגמרי ממה שיעוצב מקום העבודה שלנו, או כל חנות שניכנס אליה.

 

מקום העבודה שלנו מעוצב כך שיקנה לכלל העובדים תחושת נעימות כללית, אך בעיקר בצורה שתעודד יעילות ותפוקה. חנות למשל, תעוצב בהתאם לרוח העסק ומהותו ואף תגרום לנו לרצות לבוא ולקנות. הבית שלנו הוא בעל האג'נדה הבסיסית של להוות את מקום המרגוע והמבטחים שלנו.

 

עיצוב פנים בית פרטי – מה חשוב


הדבר הראשון והחשוב ביותר במסגרת עיצוב פנים בתים פרטיים הוא למצוא מעצבת שתאזין לנו. הרבה פעמים מעצבים הם בהחלט אנשים יצירתיים, בעלי חזון גדול, אבל הדבר יכול להאפיל על הרצונות שלנו. לכן, יש לבחור במעצב שמוכן להאזין לנו ולהתאים את עצמו.

 

שנית, חשוב לשמור שקיפות בכל הקשור לתקציב ולרצונות שלנו. משמע, אם אנחנו באמת רוצים תוצאה לא פחות ממושלמת, עלינו להיות כנים עם המעצבת שלנו והיא בתמורה תיתן את דעתה המקצועית ותעשה את מיטב יכולתה להפוך הרצון למציאות.

 


בתים פרטיים מעוצבים עם גלית בן זקן

אם נרצה למצוא מעצבת עבור עיצוב פנים בתים פרטיים, אז אפשר להפסיק לחפש, היות וגלית בן זקן היא האדם שחיפשנו. בתים פרטיים מעוצבים הוא רק אחד מתחומי ההתמחות של גלית ולכן היא יודעת היטב את ההבדלים והדרישות הרלוונטיות עבור בתים פרטיים מעוצבים.

 

לסיכום

עיצוב של בית פרטי הוא תחום שחשוב לשים עליו דגש, ולכן יש לשכור מעצבת פנים, כמו גלית בן זקן, על מנת שתקשיב לנו היטב ותבטא את הרצונות שלנו. 
 

אשמח להיות בקשר!

לתיאום פגישה ללא התחייבות צרו קשר עוד היום...

bubble6, bubble, comment, chat, talk
 


גלית בן זקן - אדריכלות ועיצוב פנים

Design Your Dreams

משה מאור WORKSHOP, תל אביב

Galitbz.arch@gmail.com

 


© כל הזכויות שמורות לגלית בן זקן