בתים בעיצוב כפרי

כמה פעמים יצא לכם להגיע אל ישובים קטנים, בין אם זה בארץ ובין אם זה במקומות אחרים, להתבונן במבנים שנמצאים שם ולומר לעצמכם, הלוואי ולנו היה בית בעיצוב כזה, בית שנותן תחושה אמיתית של כפר? זה לא משנה אם אתם חיים בלב העיר, גם אתם בוודאי רוצים ליהנות מבית שמעוצב בצורה כפרית מרשימה. 

ובכן, בתים בעיצוב כפרי הם לא נחלתם רק של יישובים קטנים. בניגוד למה שרבים נוטים אולי לחשוב, אפשר למצוא היום לא מעט מומחים בתחום של עיצוב ואדריכלות אשר מציעים ללקוחות שלהם בתים כפריים מודרניים. אלה יכולים להיות בתים פרטיים מאוד מרשימים ביופיים, בתים שנראים מיוחדים מאוד, והם כוללים את כל מה שבית כפרי אמור להכיל. כעת השאלה היא, מה זאת בתים בעיצוב כפרי, איך בדיוק בתים פרטיים מעוצבים בצורה כפרית?

כל מי שמכיר את עולם המטבחים יודע, שיש סגנון מיוחד שנקרא "מטבח בעיצוב כפרי" הרעיון הוא שמדובר במטבח עם ארונות עץ מרשימים מאוד, בדרך כלל עץ מלא, מדובר במטבח דחוס קצת, לא מטבח מרווח כמו המטבח המודרני, אך הרבה יותר חמים ואינטימי.

בתים בעיצוב כפרי, כולל בתים כפריים מודרניים, אפילו אם הם נמצאים בלב העיר, יכולים להיות מעוצבים בצורה דומה. כלומר שימוש נרחב בעץ, קישוטים ייחודים ומרשימים על הקירות, לא פעם מדובר בפריטי אומנות מכל העולם, שימוש נרחב בעציצים מסוגים שונים, ריהוט קצת ישן, שימוש בבד, מדובר בחזרה אל הבסיס, אל השורשים. זה לא אומר שהבית לא יהיה מודרני, אך באופן טבעי הוא יהיה מבוסס על בסיס העיצוב הכפרי.

מומחים רבים בתחום של עיצוב ואדריכלות, כולל בישראל, מתמחים בתכנון בתים בעיצוב כפרי, מתוך נקודת מחשבה, שגם עירוניים רוצים ליהנות מעיצוב כזה. בוודאי מי שיש לו שטח עליו הוא יכול להקים בית פרטי. לצד בתים מודרניים, גדולים, בתים שמלאים במתכת וזכוכית, אנחנו נמצא לא פעם בתים צנועים יותר שמבוססים על בסיס עיצוב כפרי.

אומנם מי שיתבונן מהצד, עלול לחשוב שמדובר בשבירה של הקיים, כלומר שינוי מוחלט של העיצוב במקום, אך האמת היא שזה מוסיף לא מעט לחן של המקום. אנחנו יכולים לראות גם שכונות שלמות של בתים פרטיים, במיוחד בשכונות ישנות יותר, בהן הבתים הם יותר בעלי מאפיינים של עיצוב כפרי. שכן כך היה נהוג לעצב פעם את הבתים.אם אתם רוצים לדעת עוד על עיצוב ואדריכלות ובפרט על בתים בעיצוב כפרי, זה הזמן ליצור איתי קשר. 

גלית בן זקן, אני מתמחה בעיצוב בתים כפריים מודרניים ובכלל, פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. 

אני אשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא ובכל עניין. אתם יכולים לפנות אלי בטלפון או במייל. 

אשמח להיות בקשר!

מלאו פרטיכם ואחייג בהקדם...

 

אשמח להיות בקשר!

לתיאום פגישה ללא התחייבות צרו קשר עוד היום...

bubble6, bubble, comment, chat, talk
 


גלית בן זקן - אדריכלות ועיצוב פנים

Design Your Dreams

משה מאור WORKSHOP, תל אביב

Galitbz.arch@gmail.com

 


© כל הזכויות שמורות לגלית בן זקן