אדריכל לבית פרטי

אם נעשה רשימה, בינינו לבין עצמנו, מה החלום הגדול שלנו, סביר להניח שבאחד המקומות הראשונים נציין שיש לנו חלום שיהיה לנו בית פרטי, צמוד קרקע. הרי מה יותר נעים ונחמד מאשר לפתוח את הבוקר עם כוס קפה בגינה שלנו? זה יכול להיות אידיאלי עבורנו, ללא ספק. 

אך זה לא מספיק שיהיה לנו בית פרטי, אנחנו גם צריכים שהוא יהיה מתוכנן ומעוצב בצורה יפה. לשם כך בדיוק אנחנו נשכור אדריכל לבית פרטי או מעצבת בתים פרטיים. כלומר, אנחנו נשכור אנשי מקצוע שידעו לתכנן ולעצב עבורנו את המבנה, גם שיהיה יפה, מסוגנן, וגם שיהיה פרקטי ויעיל לשימוש.

כשאנחנו רוכשים בית פרטי או דירה, בוודאי אם מדובר בדירת יוקרה, אנחנו אמורים להציג, להבליט את זה. אין משמעות לכך שנרכוש בית או דירה באזור מסוים או ברמה מסוימת, ולא נשתמש בכל מה שעומד לרשותנו לשם כך. זה גם לא יהיה נכון מצידנו, לקחת מבנה קיים ולא לתכנן ולעצב אותו באופן כזה שיהיה ניתן לחיות בו בצורה נכונה, להתנהל בו בצורה יעילה.

אם אתם מחפשים מעצבת בתים או מעצבת דירות יוקרה, זה הזמן לפנות אלי, גלית בן זקן. 

אני מתמחה במתן שירותי אדריכל לבית פרטי מכל הסוגים. פנו אלי עוד היום ואשמח לענות על כל שאלה בנושא, ולקבוע איתכם מועד בהקדם לפגישת התייעצות. 

אדריכל לבית פרטי, מעצבת בתים, עיצוב אדריכלי לבית, מעצבת דירות יוקרה

אשמח להיות בקשר!

מלאו פרטיכם ואחייג בהקדם...


עיצוב אדריכלי לבית, כפי שאדריכל לבית פרטי שיש לו ניסיון, יודע, זה תהליך מורכב. מדובר בתהליך שקושר פרטים ונקודות שונות. כך למשל הוא לוקח את הנושא של הגודל והמרחב ומתייחס אליו, כמות הדיירים שאמורים להשתמש במבנה והגיל שלהם. הרי שיש הבדל בתכנון של מבנה אשר אמורים להתגורר בו ילדים לבין מבנה שמתגוררים בו רק אנשים מבוגרים. יש כמובן שאלה של בטיחות, נגישות ועוד שורה ארוכה של נקודות שונות שנצטרך להתייחס אליהן.

אדריכל לבית פרטי, באופן טבעי, יתייחס במסגרת תהליך עיצוב אדריכלי לבית, לכל מה שקשור לשילוב שבין המבנה, השטח הבנוי, לשטח החיצוני, קרי גינה או חצר. כאן צריך לקחת בחשבון שאלות כגון, כיצד הם מתחברים שני החלקים, מה הגודל של כל חלק, מה אנחנו רוצים לעשות בחלק הפתוח ועוד.

העניין אומנם שונה כשמדובר בעבודה של מעצבת דירות יוקרה, אך גם היא צריכה להתבונן על המבנה ולפרק אותו לחלקים מבחינת עיצוב ותכנון. אי אפשר לגשת לעיצוב של דירת יוקרה ולהחליט שהוא ייראה כמו דירה רגילה או מבלי להתייחס לשטח ולמרחב בו הדירה נמצאת. אם ננהג כך, הרי שנפספס את כל הרעיון של עיצוב אדריכלי נכון, וכן אנחנו עלולים לפגוע באיכות של הדירה. בעתיד יהיה לנו קשה יותר לבצע שינויים שיתאימו למה שאנחנו מחפשים.


 

אשמח להיות בקשר!

לתיאום פגישה ללא התחייבות צרו קשר עוד היום...

bubble6, bubble, comment, chat, talk
 


גלית בן זקן - אדריכלות ועיצוב פנים

Design Your Dreams

משה מאור WORKSHOP, תל אביב

Galitbz.arch@gmail.com

 


© כל הזכויות שמורות לגלית בן זקן